Toplu Sms Sisteme gir

bayi

teklif

Excel Sms Kullanım Klavuzu

Excel sms gönderimini yapabilmek için lütfen kendinize bir kullanıcı adı alınız. Mevcut kullanıcı adınızla excelden sms gönderimi yapamıyorsanız 0 533 661 84 51 'den destek alınız.

Excel sms eklentimizi BURADAN indirip kurduysanız hemen excelden sms göndermeye başlayabilirsiniz.

Eklentimizi kurduktan sonra, Ofis 2003 ve önceki versiyon excel kullanıyorsanız direk excel üzerinde "Globasya SMS" butonu oluşmaktadır. 2007 ve sonraki versiyonlarda ise "Globasya SMS" butonu Eklentiler bölümüne yerleşmektedir.

Excel Sms Gönderme

 

Şekilde gördüğünüz gibi Exceldeki numara sütununu seçiyoruz ve "Globasya SMS" ikonuna tıklıyoruz.Müşteri temsilcimizden aldığınız kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapıyoruz.Önümüze alttaki gibi bir ekran gelmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Alttaki şekilde görüldüğü gibi mesaj metnimizi mesaj metin alanına yazıyoruz. Parametrik değerleri yani hangi ismin ya da sınav sonucunun metinde nerde bulunmasını istiyorsak mausla oraya tıklayıp Yandaki sütun listesinden (örneğin isimler A sütunundaysa "SAYIN" kelimesinden sonra) "A"ya çift tıklıyoruz. Sınav sonuçlarının da nerde görünmesini istiyorsak, yine mausla oraya tıklayıp değerleri belirtiyoruz.Örnek mesaj metnini de Yandaki Örnek Mesaj Metin alanından kontrol edip GÖNDER"e basıyoruz. Ve İşlem Bu Kadar...

Excel sms

| + - | RTL - LTR
Globasya.com Asyacan İletişim Teknolojileri iş ortaklığı sitesidir.