Toplu Sms Sisteme gir

bayi

teklif

Toplu Sms Masaüstü Client Programı

Salı, 10 Nisan 2012 14:49
Yazdır PDF

Toplu Sms Masaüstü Client Programımız çok yakında hizmetinize sunulacaktır. Tüm uygulamalarımzıda olduğu gibi Masaüstü Client uygulamamız da ücretsizdir. Şuan için web sms arayüzümüzü kullanabilirsiniz.

Toplu sms masaüstü client uygulamamızda, Sınırsız ve kolay rehber yönetimi, kişi kaydı, doğum günü ve özel günlerde otomatik toplu sms gönderimi, excelden içeri ve dışarı telefon numaralarını transfer edebilme, toplu kayıt ekleme, düzenleme ve silme, 765 karakter uzunluğunda toplu sms gönderebilme ve bunu tek seferde birleştirilmiş olarak gönderebilme, birden fazla başlık (alfanumerik) tanımlayabilme, Kredi kartıyla anında toplu sms kontoru satın alabilme, mesai saatleri içinde anında ve canlı teknik destek, Detaylı toplu sms raporlaması ( iletilen, beklemedekiler, zaman aşımı ve sistem hatası), Mükerrer numara algılayıcısı ile aynı cep telefona mükerrer mesaj gitmesini engelleme gibi birçok özellikler bulunmaktadır.

Toplu sms gönderimlerini sadece masaüstü client uygulamamızdan değil aynı zamanda doğrudan excel üzerinden ya da web sms panelimizden kendinize ait şifrenizle giriş yapıp toplu sms gönderimi yapabilirsiniz.

Tüm sorularınız için 0(312) 280 63 42 ya da 0(533) 661 84 51 numaralı telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Çarşamba, 11 Nisan 2012 10:51 tarihinde güncellendi
| + - | RTL - LTR
Globasya.com Asyacan İletişim Teknolojileri iş ortaklığı sitesidir.