TOPLU SMS GÖNDERME PROGRAMI

Hiç toplu sms göndermediniz mi? Bir tıklama ile binlere milyonlara ulaşmadınız mı? Cevabınız hayır ise bu makale size göre... Son 10 yılın tartışmasız kitlesel iletişim lokomotifi olan toplu sms her geçen daha da önem kazanmaktadır. Değişen yönetmelik ve kanunlarla yeniden şekillenen toplu sms sektörü artık belli bir yasası olan toplu iletişim aracı olmuştur. Herkes toplu sms i dilediği gibi kullanamadığı gibi, mesajları atacağınız hedef kitleniz bile belli kriterlere haiz olmalıdır. Hizmet sağlayıcı firma lisans almak zorunda olduğu gibi hizmeti kullanan ve hedef kitlenin de izinli olma zorunluluğu getirilmiştir.

Siz de www.globasya.com danışmanlığında kendinize bir hesap açabilir, TOPLU SMS dünyasına güvenle girebilir, kitlesel iletişim bu gücünden yararlanabilirsiniz. Her kuruma hitap eden yazılımlarımızla siz kullanıcılarımıza ücretsiz ve hızlı ürünler sunuyoruz.

Toplu Sms Programımızın özellikleri:

Toplu Sms İş Ortaklığı Programları

Toplu SMS Sektörünün  tüm alanlarında bulunmak isteyen, Bireysel/kurumsal müşterileri olan ve satışları gerçekleştirebilen, pazarlama kadrosu bulunan İnternet, bilgisayar ve İletişim şirket-kurumları için geliştirilmiş bu program üyeleri ASYACAN 'ın en etkili iş ortaklarıdır. ASYACAN 'ın kurumsal ürün satışlarıyla aynı zamanda Toplu SMS dağıtımı gerçekleştirerek SMS Marketinin baş rol oyuncularından biri olabilirsiniz. Bunun için bayi başvuru formunu doldurmanız yeterli. Müşteri Temsilcimiz en kısa zamanda size dönüş yapacaktır.

Toplu Sms Reseller Programı

Toplu SMS satışını yapan Perakende Sektöründe bulunan Bilgisayar,İnternet, İletişim ve diğer Katma değerli teknoloji satan mağazacılık yapan kurumlar için oluşturulmuş bir programdır. Sadece ürün olarak Toplu SMS paketlerinin satışlarını gerçekleştirmektedirler. Çok ekonomik şartlarda toplu SMS marketine ait bir ürünü reyonunuza ekleyerek SMS sektöründen kar sağlayabilirsiniz.Bunun için bayi başvuru formunu doldurmanız yeterli. Müşteri Temsilcimiz en kısa zamanda size dönüş yapacaktır.

Toplu Sms Devoloper Programı

ASYACAN 'ın size sağladığı DevoloperTools (API, .NET Web Services, SOAP vs) ile kendi geliştirdikleri yazılımlar ile SMS satmak isteyenler Win32 ve Web tabanlı yazılım üreten Firmalar ve Devoloper'lar için oluşturulmuş programdır. Uygulamalarınızın SMS yolu ile iletişim eklentileri sağlayarak katma değerli ürünler haline gelmesini sağlayabilir veTOPLU SMS pazarında yer alabilirsiniz


Başlıklı Toplu sms Fiyat Tarifemiz:
<FİYATLARIMIZ İÇİN BİLGİ ALINIZ 0(312)2806342>

Bazı Referanslarımız:
<REFERANSLAR İÇİN BİLGİ ALINIZ 0(312)2806342>

Ücretsiz 50 sms denemesi ile toplu sms dünyasına merhaba diyebilirsiniz...

 

Asyacan Teknoloji
Talip Özkan

www.globasya.com
info@globasya.com
0(312)2806342 - 0(533)6618451