Toplu Sms Sisteme gir

bayi

teklif

Toplu Sms İş Ortaklığı Programlarımızla Siz de Kazanın

İş Ortaklığı Programı

SMS Marketinin tüm alanlarında yer almak isteyen, Kurumsal müşteri satışları gerçekleştirebilen, Teknik ve pazarlama kadrosu bulunan Bilişim ve İletişim kurumları için oluşturulmuş bu program üyeleri ASYACAN 'ın en güçlü iş ortaklarıdır. ASYACAN 'ın kurumsal müşteri satışı gerçekleştirmek aynı zamanda Toplu SMS dağıtımı gerçekleştirerek SMS Marketinin baş rol oyuncularından biri olabilirsiniz. Bunun için başvuru formunu doldurmanız yeterli.

 

Reseller Programı

Toplu SMS paketlerimizin satışını yapan Perakende Sektöründe bulunan Bilişim, İletişim ve diğer Katma değerli teknoloji satan mağazacılık yapan kurumlar için oluşturulmuş bir programdır. Sadece ürün olarak Toplu SMS paketlerini ve Toplu SMS satışlarını gerçekleştirmektedirler. Çok uygun şartlarda SMS marketine ait bir ürünü reyonunuza ekleyerek SMS sektöründen kar sağlayabilirsiniz.Bunun için başvuru formunu doldurmanız yeterli.

Devoloper Programı

ASYACAN 'ın size sağladığı Devoloper Tools (API,.NET Web Services, SOAP v.s.) ile kendi geliştirdikleri yazılımlar ile SMS satmak isteyen Win32 ve Web tabanlı yazılım üreten Firmalar ve Devoloper'lar için oluşturulmuş programdır. Yazılımlarınızın SMS yolu ile iletişim eklentileri sağlayarak katma değerli ürünler haline gelmesini sağlayabilir ve SMS marketinde yer alabilirsiniz.

| + - | RTL - LTR
Globasya.com Asyacan İletişim Teknolojileri iş ortaklığı sitesidir.